Yemek Sepeti Benzeri Script - E-ticaret Scriptleri İndir

Yemek Sepeti Benzeri Script

www.birsiteyap.com

Açıklama

Türkiye'nin önde gelen yemeke sipariş sitesi olan Yemek Sepeti Benzeri bir script ile karşınızdayız. Cafe ve restorantları aynı çatı altında toplayıp siparişlerden komisyon geliri elde etmek amacıyla hazırlanmış bu scriptin beraberinde bir çok özelliği bulunmaktadır. Yemek Sepeti Benzeri Sipariş Scripti ile cafe ve restorantlar kendi sanal mağazalarını oluşturup ürünlerini ekleyebilir, sistem üzerinden online sipariş alabilirler. Script tamamen ücretsiz olarak yayınlanmış olup açık kaynak kodlu olarak indirebilirsiniz.


Scriptin kolay kullanılabilir yönetim paneli ile siparişleri anlık takip edebilir, satış analizlerinizi grafik üzerinden analiz edebilirsiniz. Ayrıca otomatik olarak sistem tarafından hesaplanan toplam satış ve komisyon gelirlerinizi de yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz.

Kurulum Bilgileri
Öncelikle hosting panelinizden veritabanı ve kullanıcı bilgilerinizi oluşturun.
Kurulum adımları kısmında ilgili kısımlara oluşturmuş olduğunuz veritabanı bilgilerinizi yazın.
İndireceğiniz dosyalar içerisinde otomatik kurulum yönlendirmeleri mevcuttur. Yazılım dosyalarını ana dizine atıp web sitenize giriş yaparak kurulum adımlarını uygulayabilir, kolay bir şekilde kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Heyy! Yorum yapmak için lütfen giriş yapın

Yorumlar

tekba

link kırıktır indirilemiyor. selamlar.

19 Aralık 2021, 12:45

AdBlock Tesbit Edildi

Lütfen AdBlock devre dışı bırakın.

!

Not valid!